Ahşap Ambalaj Sektöründe hizmet ve ürün kalitesi ile ülkemizde hakettiği yeri alan firmamız her gün gelişen sanayi ve teknoloji standartları ile ürün üretimi yaparak hizmet kalitesini daima daha iyiye getirmek için çalışmaktadır. Dünya ve ülkemizde taşınması zahmetli olan bazı araçlar için özel standartlarda sandık, ahşap ambalaj ve taşıma sandığı üretimini tamamen kendimiz yapmaktayız. Tüm aşamalarında müşteri memnuniyetini hedef olarak belirleyen firmamız istenilen ürün ve ürün çeşitlerini doğru zaman da en uygun fiyatlar ile imal edebilmektedir, çünkü imalatı kendi bünyemizde yapmaktayız.

Ahşap Ambalaj Üretimi
Ahşap ambalaj denildiğinde akıllara tahta sandık, ahşap kasa gibi ürünler gelmektedir. Ahşap ambalaj sektöründe bilinen birçok ürün çeşidi yer almaktadır. Dünya üzerinde taşıma sanayisinde kullanılan bu ürünler bazı nedenlerden dolayı belirli kalite ve standartlarda üretilmesi ve bu üretim için gerekli kalite, izin belgelerinin var olması gerekmektedir. Her ebatta ve her kalitede ahşap ambalaj ürünleri üretebilen firmamız elde ettiği tecrübe ve bilgi birikimi ile bugün ülkemiz ve yurt dışından birçok firma ile çalışabilmektedir.

Tarihçemiz

Ankara tesislerimizi faaliyete geçirdik. Artık İç Anadolu bölgesi hizmet verebildiğimiz bölgeler arasında yerini aldı. Genişleme hedeflerimiz devam ediyor, üretim alanında hammadde üretim çalışmalarımız başladı.

Şubat, 2021

Yeni bir iş kolu ile yine hizmet çeşitliliğimizi genişleterek ülkemizde talep gören Ahşap Ev Üretimi konusunda faaliyet çalışmalarımızı İzmir / Urla’da başlatmış bulunuyoruz.

Mart, 2019

Akhisar üretim tesisimizden sonra, Tokat Kontrplak üretim tesislerimiz de faaliyete başladı. Ürettiğimiz Kontrplak ile kendi hammadde tedariğimizi sağlamayı ve ülkemiz için yeni istihdam oluşturarak iç piyasaya kontrplak sağlamayı hedefliyoruz.

Nisan, 2018

Akhisar tesislerimizi faaliyete geçirdik. Artık Ege bölgesi hizmet verebildiğimiz bölgeler arasında yerini aldı. Genişleme hedeflerimiz devam ediyor, üretim alanında hammadde üretim çalışmalarımız başladı.

Ocak 2018

İstanbul lokasyonumuz haricinde Ege bölgesi için düşünülen Akhisar üretim tesislerimizin çalışmalarına başladık. 6 Aylık plan içerisinde tesisin tamamlanması planlanıyor.

Mart, 2017

Türkiye genelinde hizmet verme misyonumuz gereği daha kurumsal taleplere cevap verebilmek için çalışmalarımızı büyütüp kurumsallaşma hedeflerimize bir adım daha yaklaşıyoruz.

Mart, 2016

Sürekli büyüme hedeflerimiz çerçevesinde Akasya Ahşap Ambalaj ismi ile şirketimizi kurarak daha kaliteli hizmet ve ürün sağlama hedeflerimize ilk adımızı atarak yatırımlarımızı yaptık.

Mart, 2015

Kurumsallaşma hedeflerimiz ile makine parkuru ve çalışma kalitemiz için belgeleme yatırımları yaptık. Yeni marka ve farklı lokasyonlarda da hizmetlerimize devam ediyoruz.

Şubat, 2015

Yatırımlar yaparak bünyemizde ki makine ve çalışan sayısını çoğalttık.

Mayıs, 2012

Sistem Ahşap Ambalaj olarak İkitelli lokasyonunda faaliyetlerimize başladık.

Mart, 2010