Ahşap Ambalaj

2007 yılından bu yana ambalajlama sektöründe kaliteli hizmetlerine devam eden Akasya Ahşap, etik kurallar çerçevesinde işlevsellik, tasarım ve kaliteyi birleştirerek, değerli müşterilerine sektördeki en kaliteli ve verimli çözüm önerilerini sunar. Kaliteli ekiplerimiz ve yıllara dayanan tecrübemizle, ahşap ambalaj sektöründe pek çok başarılı sonuç altında imzamız vardır.

Ahşap Ambalaj Nedir?

Ahşap Ambalaj yöntemi, bu sektörde oldukça eski bir geçmişe sahiptir. Ancak hâlâ yaygın olarak kullanılmakta olup, bunun sebebi pratik yapısı ve geri dönüştürülebilirliğidir. Bunlara ek olarak diğer ambalajlama yöntemlerine göre,  daha kolay tamir edilme imkânını sunar.

Bu çerçevede ahşap ambalaj, bu malzemeden üretilen paletlerin kullanılmasıyla üretilen her ürünü ifade eder. Firmamız, sizlere bu konuda geniş tercih seçenekleri sunar.

Ahşap Ambalaj Avantajları Nelerdir?

Ahşap ambalaj, bu sektörde en eski seçenekler arasındadır. Buna karşılık teknoloji ve imkânlar ilerlemiş de olsa, bu malzemelere yönelik talep hâlâ devam etmektedir. Bunun sebepleri, maddesel olarak şöyledir.

  1. Bu yöntem, diğer ambalajlama tekniklerine göre daha az maliyetlidir.
  2. Diğer yöntemlerde ambalaj tamir gerektirdiğinde, gerekli masraf, hammaddeye göre yükselir. Ancak ahşap yaygın olarak bulunduğu ve düşük ücretli olduğu için, daha az maliyet gerektirir.
  3. Ahşap ambalaj, daha kısa sürede imal edilir. Bununla orantılı olarak tamirat işleri, bu ürünlerde daha kısa sürede tamamlanır.
  4. Bu malzemeler uygun fiyatla müşterilerin karşısına çıkmakla beraber, aynı zamanda dayanıklı yapıya sahiptir.

Bu sebeple ihracat yapıyorsanız ve size en uygun seçenekleri arıyorsanız, ahşap ambalaj size en uygun maddi fiyatları sunarak, ticaretten aldığınız kârı arttırmanızı sağlar.

Ahşap Ambalaj Hizmetlerimiz

Akasya Ahşap olarak, sizlere sunduğumuz hizmetler şu şekildedir.

  1. Ahşap ambalaj imalatı
  2. ISPM-15 ısıl işlem uygulaması
  3. Ahşap ambalaj aksesuarları
  4. Palet ve özel palet üretimi
  5. Yerinde ambalajlama
  6. Ahşap ev üretimi

Eğer bizden bu hizmetleri almak istiyorsanız, telefon numaralarımız 7 gün 24 saat sizlere açıktır. Bizimle irtibat kurarak, ihtiyaçlarınızı belirtirseniz, size özel uygun fiyatlar ve ödeme seçeneklerinden yararlanabilir, en iyi sonucu alabilirsiniz.

Comments are disabled.