Hakkımızda

Akasya Ahşap Ambalaj ve Orman Ürünleri

Ahşap Ambalaj Sektöründe hizmet ve ürün kalitesi ile ülkemizde hakettiği yeri alan firmamız hergün gelişen sanayi ve teknoloji standartları ile ürün üretimi yaparak hizmet kalitesini daima daha iyiye getirmek için çalışmaktadır. Dünya ve ülkemizde taşınması zahmetli olan bağzı araçlar için özel standartlarda sandık, ahşap ambalaj ve taşıma sandığı üretimini tamamen kendimiz yapmaktayız. Tüm aşamalarında müşteri memnuniyetini hedef olarak belirleyen firmamız istenilen ürün ve ürün çeşitlerini doğru zaman da en uygun fiyatlar ile imal edebilmektedir, çünkü imalatı kendi bünyemizde yapmaktayız.

Ahşap Ambalaj Üretimi

Ahşap ambalaj denildiğinde akıllara tahta sandıkahşap kasa gibi ürünler gelmektedir. Ahşap ambalaj sektöründe bilinen birçok ürün çeşidi yer almaktadır. Dünya üzerinde taşıma sanayisinde kullanılan bu ürünler bağzı nedenlerden dolayı belirli kalite ve standartlarda üretilmesi ve bu üretim için gerekli kalite, izin belgelerinin var olması gerekmektedir. Her ebat'ta ve her kalitede ahşap ambalaj ürünleri üretebilen firmamız elde ettiği tecrübe ve bilgi birikimi ile bugün ülkemiz ve yurtdışından birçok firma ile çalışabilmektedir.

Ahşap Sandık

Ahşap Sandıklar, kullanıcıların ihtiyaçları ve taşınması planlanan ürünün taşıma ihtiyacı standartlarına göre planlanarak üretilmektedir. Çeşitli malzemelerden üretilebilen bu sandıklar, ahşap ambalaj sektöründe farklı isim ve şekillerde yer alabilmektedir.

  • Ahşap Ambalaj
  • Kontrplak Kasa
  • Osb Sandık
  • Katlanabilir Kasa
  • Parmaklı Kasa
  • İhracat Sandığı
  • Özel Tasarım Ahşap Ambalaj

Orman Ürünleri

Ülkemiz standartlarında birçok firma ve kuruluş ahşap ve orman ürünleri temini, işlemesi, satışı yapmaktadır. Firmamız uzun yıllardır elde ettiği tecrübe ve bilgi birikimi ilke artık orman ürünleri ile ilgili hizmet verme kararı alıp bu konuda siz değerli müşterilerimiz ve dostlarımıza orman ürünleri konusunda yardımcı olacaktır. İnternet sitemiz üzerinde ki birçok ürün ve hizmet ile ilgili daha detaylı bilgi ve hizmet için bizlere ulaşabilir, gerekli soru ve görüşleriniz ile bizim ile irtibata geçebilirsiniz!

Ahşap Peyzaj Çalışmaları

Ahşap Peyzaj ülkemizde son dönemlerde fazlasıyla talep görmeye başlamış ve ahşabın doğallığı, sağlıklı yapısı hergün kıymetini dahada belli etmiştir. Eviniz, yazlığınız, villanız, iş yeriniz, ofisiniz ve benzer tüm yaşam alanlarınız için çeşitli ahşap uygulamaları ve ahşap peyzaj işlemleri yapılabilmektedir. Dünyada olduğu kadar Türkiyedede bu konuda mevcut talep hergün artmakta, ahşabın büyüleyici sadeliği ve organik dokusu sizleride rahat ve doğallık içerisinde bir mekan sahibi yapabilir!