2019 Avrasya Ambalaj Fuarına katılan firmamız yeni ürünleri ve gelişen teknolojik altyapısı ile sektörde ki rolünü geliştirerek öncü olmaya devam etmektedir. Ahşap ambalaj sektör lideri olan firmamız verdiği hizmet ve ürünleri ile 2019 ambalaj fuarı içerisinde yoğun ilgi görerek firma tanıtımını yapmış ve içerisinde bulunduğu çalıma sürecini daha doğru şekilde ifade etmiştir.

Fuarlar aynı sektörden katılımcıların ürün veya hizmetlerini sergileyerek tanıtımlarının yapıldığı organizasyonlardır. Bu organizasyonlarda genelde katılımcı işletmelerin tanıtımını yaptığı veya kullandığı hassas taşınması gereken malzeme veya ürünler olabilmekte, bu ürün veya malzemelerin problemsiz şekilde taşınması için ambalajlama ve güvenli taşınma hizmetleri kullanılmaktadır.

Firmamız bünyesinde üretimini ve montajını yaptığı ve fuar sandıkları ile tüm ihtiyaçları uygun şekilde karşılayabilmektedir. Bu uygulama ve hizmeti daha açıklayıcı kılmak istersek; taşınmasını talep edeceğiniz herhangi boyutta ki bir ürünün hassasiyet durumuna göre özel ölçü, malzeme ve içerik ile kesinlikle tam ihtiyaca göre bir ürün üretilmektedir.

Taşınmasını istediğiniz ürün için özel yataklama, sandık veya kasanın içerisinde köpük kullanımı, balonlu naylon ile sarma ile daha fazla güvenle taşıma faktörü elde etmiş oluruz.

Fuar sandıklarının bir özelliği de genelde muhakkak pencere, tekerlek, taşıma kulpu gibi aksesuarların yoğun şekilde kullanılmasıdır. Bu aksesuarların kullanılması sayesinde üretilen ahşap fuar sandığı daha kullanışlı ve fonksiyonel olmaktadır.

Comments are disabled.